Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40861

Tõlk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Euroopa Liidu alaste dokumentide, küsimustike jms. tõlkimine (eesti - inglise ja vastupidi) ja toimetamine. Valdkond on telekommunikatsioon.
Vajalik on dokumentide analüüsi oskus ja Euroopa Liidu funktsioonide tundmine

Ootused kandidaadile

1. Väga hea inglise keele oskusega
2. Kõrgharidus - telekommunikatsioonalane, filoloogiline, majandusalane või juriidiline
3. Euroopa Liidu alaste teadmistega
4. Hea eesti keele oskusega

Ettevõte pakub

1. Huvitavat ja mitmekügset tööd
2. Sõbralikku ja töist kollektiivi
3. Häid töötingimusi
4. Erialast koolitust

Tööpakkumise number
#40861
Tõlk