Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166820

Tõlk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suulise ja kirjaliku tõlketeenuse osutamine.

Ootused kandidaadile

- soome või saksa keele alast kõrgharidust või keskharidust koos tõendiga (näiteks AS-st TEA Keeleõpetus) soome või saksa keele oskuse kohta kõrgtasemel (Euroopa 9-astmelisel keeleskaala 8. või 9. tase)
- kõrgtasemel vene keele oskust
- väga head riigikeele oskust
- arvutikasutamise oskust (MS Word, MS Excel)

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- vastutusrikast ja mitmekülgset tööd heas meeskonnas
- võimalusi enesetäiendamiseks

Lisainfo

Samuti ootame kandidaadilt:
- positiivset ellusuhtumist ja head koostöövalmidust
- teenindusvalmidust
- kõrget pingetaluvust
- kasuks tuleb veel mõne keele valdamine Euroopa 9-astmelisel skaalal alates 6. tasemest

Tööpakkumise number
#166820

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. november 2008
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2008

Põhja Politseiprefektuur on Politseiameti haldusala suurim politseiprefektuur, kus töötab üle 1500 teenistuja.

Vaata rohkem

Tõlk