Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67514

Tõlk

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suulise ja kirjaliku tõlketeenuse osutamine (eesti-vene, vene-eesti) s.h:
- personali- ja väljaõppealase dokumentatsiooni, järelevalve alase dokumentatsiooni ning vastavalt
vajadusele teiste valdkondade dokumentatsiooni tõlkimine;
- kohtumistel, läbirääkimistel ja nõupidamistel osalemine;
- asutusest väljasaadetava dokumentatsiooni keelelise korrektsuse kontrollimine

Ootused kandidaadile

- filoloogiline kõrgharidus ja/või eelnev töökogemus tõlketööde vallas;
- eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel;
- hea meeskonnatöö oskus;
- pingetaluvus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast ja mitmekülgset tööd heas meeskonnas;
- kaasaegset töökeskkonda;
- võimalusi enesetäiendamiseks

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järvel

Tööpakkumise number
#67514
Tõlk