Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624307

Toitlustusteenindajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Balticprostaff pakub tööd mitmetes heades Tallinna restoranides.

Võimalus teha ka lisatööd/ cateringi.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerijatelt eelkõige huvi teenindustöö vastu, teenindusvalmidust ja eesti keele oskust.
Kasuks tuleb töökogemus ja inglise keele oskus.

Pakume vaheldusrikast tööd, paindlikku töögraafikut, täiendõpet, arenguvõimalust, abivalmis kollektiivi, huvitavat kogemust, soodustusi, koolitusi, ühisüritusi.

Kasuta suurepärast võimalust teha huvitavat teenindustööd!

Lisainfo

Facebook : Baltic Prostaff

Tööpakkumise number
#624307

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Viime kokku head töötajad ja tööandjad.

Vaata rohkem