Värsked tööpakkumised

Toitlustusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454278

Tööpakkumise number

454278

Firma nimi peidetud Toitlustusteenindaja

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi rõõmsameelseid ja kohusetundlikke toitlustusteenindajaid, eelkõige hommikusöögi restorani.Toitlustusteenindaja elurütmiga kaasneb paindlik suhtumine oma tööaega, liikuv töögraafik, varahommikune töö ning ka töö hilistel tundidel. Radissoni töötajad peavad olema suhtlemisaldis ja positiivse ellusuhtumisega, pakkudes hotelli klientidele kõrgkvaliteedilist ja hubast teenindust.

Nõudmised kandidaadile

Eelkõige vajame inimest, kes soovib teha teenindustööd ja seda suure naeratusega! Kuna hotellis viibib palju erinevaid rahvusi ja inimesi, on tähtis, et toitlustusteenindajad oleks julged ja tunneks end vabalt ja enesekindlalt rääkides eesti- ja inglise keelt. Kindlasti tulevad kasuks ka teadmised soome ja vene keelest. Kuna tööd tehes võid kokku puutuda ka alkohoolsete jookide müügiga, siis peab sobiv kandidaat olema täisealine (18 a.).

Omalt poolt pakume erinevaid teenindus- ja toitlustuskoolitusi ning nooruslikku kollektiivi, kes on alati sõbralik ja abivalmis!
Radissonis antakse töötajatele võimalus edasi areneda ja õppida. Töötajatele võimaldatakse soovi korral rahvusvahelise hotelliketi koolitusi ja soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2017

The Carlson Rezidor Hotel Group on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 300 hotelli. Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn avas uksed 1.veebruaril 2001. a. värskelt renoveeritud Radisson Blu Sky Hotell asub pealinna südames ning Tallinna vanalinna ja muude tähtsamate vaatamisväärsuste läheduses. Hotellis on kokku 280 mugavat tuba ja sviiti. Hotellis on ka tervisekeskus ning mitu maitseelamust pakkuvat toitlustuskohta. Täielikku lõõgastumist soovivad külalised saavad end hellitada lasta Babor Beauty Spas hotelli 24. korrusel. Ruumikas, kuni 350 külalist mahutav konverentsikeskus tagab ürituste täieliku õnnestumise.