Värsked tööpakkumised

Toitlustusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119041

Tööpakkumise number

119041

Töö kirjeldus

Toitlustusteenindaja tagab klientidele kõrgetasemelise teeninduse, hoolitseb hotelli restoranis laudade puhtuse ning restorani saali üldise korrasoleku eest.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eelnev töökogemus klienditeenindajana
• eesti, inglise, vene, soome keele oskus suhtlustasemel
• väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• esinduslik välimus

Ettevõte pakub

• tööd nooruslikus kollektiivis
• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Lisainfo

CV palume saata märksõnaga " toitlustusteenindaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Grand Hotel Tallinn on Toompea vahetus läheduses asuv neljatärni hotell. Restoranis Grand Tallinn on kuni 250 kohta. Kokteilivastuvõttu on võimalik korraldada kuni 500 inimesele. Klassikaliselt luksuslik interjöör sobib ideaalselt tipptasemel ürituste läbiviimiseks.