Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638287

Toitlustusteenindaja, pikk ja lühike nädal (Hestia Hotel Ilmarine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 3. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 3. märts 2020

Töö kirjeldus

Töö sisuks on meie külaliste kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled positiivse ja sõbraliku ellusuhtumisega, aus, lojaalne, paindlik ja valmis töötama meeskonnas. Suhtled eesti ja inglise keeles.

Omalt poolt pakume väärilist ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi ning oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#638287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. märts 2020
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2020

Hestia Hotel Ilmarine on unikaalse ajalooga neljatärnihotell trendikas Kalamaja piirkonnas. Hestia Hotel Group opereerib kaheksathotelli Eestis ja kahte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem