Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274167

Toitlustusteenindaja (laev)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine laevas asuvates kohvikutes, baarides ja buffeerestoranis

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust teenindajana mõnes toitlustusettevõttes
  • Sulle meeldib kliente hästi teenindada ning oled abivalmis ja tähelepanelik klientide soovide suhtes
  • Töö inimestega pakub Sulle naudingut
  • Meeskonnatöö sobib Sulle väga hästi
  • Suhtled vabalt inglise ja eesti keeles
  • Oskad suhtlustasandil soome keelt

Ettevõte pakub

  • Tööd graafiku alusel (kaks nädalat tööl ja kaks vaba)
  • Töö ajal tasuta toitlustust ja majutust laevas
  • Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • Tööd kuni suve lõpuni

Lisainfo

Tööd pakume juuni algusest kuni augusti lõpuni ning kandideerija peab olema vähemalt 18. aastane ning omama eelnevat töökogemust klienditeenindajana. Kandidaadil peaks olema võimalus tööga alustada hiljemalt juuni esimesel nädalal. CV-sse palume märkida, millisest kuupäevast saaksite tööga alustada. Väga ootame kandidaate, kellel on nii eelnev töökogemus kui ka eesti, inglise ja/või soome keele oskus.

Tööpakkumise number
#274167