Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #739623

Toitlustusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusteenindaja igapäevaste ülesannete hulka kuulub külaliste toitlustusalane teenindus Vihula mõisas.

Operatiivne infovahetus ja koostöö teiste osakondadega.

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja inglise keele valdamine

  • Hea suhtlemisoskus

  • Korrektsus ja kohusetundlikus

  • Usaldusväärsus

  • Täpsus

  • Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Ööbimisvõimalust Vihula mõisas

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Ettevõttesisest arenguvõimalust

  • Hotelli siseseid soodustusi

  • Motiveerivat tulemustasu

  • Vastava töökogemuse puudumisel kohapeal väljaõppe võimalust

  • Paindlikku töögraafikut

  • Ujula, saunakekuse ja jõusaali kasutamist

Tööpakkumise number
#739623