Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49632

Toitlustusteenindaja (hommikusöögi)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd toitlustusteenindajale, kelle tööülesanded on :

  • meeldiv, kiire ja sõbralik hotellikülastajate teenindamine hommikusöögil
  • laudade koristamine ning katmine
  • ettevalmistustööd enne restorani avamist
Töö on vahetustega. Tööaeg 6.00-12.00.

Ootused kandidaadile

  • soov olla klienditeenindaja
  • vanus vähemalt 18 a
  • eesti, inglise ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus, kohusetunne

Ettevõte pakub

  • toredat nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Lisainfo

e-mail: personal@meritonhotels.com

Tööpakkumise number
#49632

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. august 2005
Kuulutus sisestati:
15. august 2005

Meriton Hotels hotelliketti kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary külalistemaja.
Meriton Grand Hotel Tallinn on Toompea vahetus läheduses asuv neljatärni hotell. Tubade arv on 164.
Restoranis Le Paris on kuni 250 kohta.

Vaata rohkem