Toitlustusteenindaja (Hestia Hotel Laulasmaa Spa, majutusega)

HESTIA HOTEL LAULASMAA SPA

Tööpakkumise number

569936

Hestia Hotel Laulasmaa Spa Toitlustusteenindaja (Hestia Hotel Laulasmaa Spa, majutusega)

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on kaasaegse ja avara interjööriga, kauni merevaatega, külastajate poolt tunnustatud ning auhinnatud a la carte restorani Wicca ja Resto Verde külastajate kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled hea suhtlemisoskusega ning soovid pakkuda kvaliteetset ja professionaalset klienditeenindust. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ja valmis töötama meeskonnas. Suhtled eesti ja inglise keeles.

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teisi oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018
Soovin kandideerida

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on armastatud sihtkoht spaapuhkuse austajatele vaid 30 minuti kaugusel Tallinnast. Hestia Hotel Group opereerib viite hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaatan ettevõtte profiili