Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627104

Toitlustusteenindaja (Hestia Hotel Kentmanni)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli restorani toitlustustellimuste professionaalne ja korrektne täitmine ning klientide kõrgetasemeline teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega. Suhtled eesti ja vene keeles. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ning valmis töötama meeskonnas. Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustusteenindajana ning soome ja/või inglise keele oskus suhtlustasemel.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, kindlat ja motiveerivat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#627104

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17 eluaastat
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

Hestia Hotel Ilmarine on unikaalse ajalooga neljatärnihotell trendikas Kalamaja piirkonnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem