Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626857

TOITLUSTUSTEENINDAJA 0,5 kohaga

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
toidu valmistamine ja selles ka tegevusjuhendajate ja klientide juhendamine;
toiduainete tellimine ja ladustamine ning ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui
Sa armastad toiduvalmistamist;
Sul on arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ja eesti keele oskus;
Oled empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, oskad juhendada teisi inimesi.

Ettevõte pakub

Hoolekandeteenused pakub:
graafikujärgset täiskoormusega tööd E-R kell 09:00- 17.00;
toetavat keskkonda, tiimi ning väljaõpet ja täiendkoolitusi;
vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.

Tööpakkumise number
#626857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 467 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Pakume hoolekandeteenuseid enam kui 2000-le psüühilise erivajadusega kliendile. Meil töötab ligi 900 töötajat üle Eesti.

Meie eesmärk on toetada oma tööga erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Otsime innovaatilisi lahendusi, et meie organisatsiooni tööd tõhusamalt teha ning pakkuda ka oma klientidele-elanikele võimalikult palju võimalusi eluks kogukonnas. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga sedasama tegema. Meie juures saad and teostada igapäevaselt ning ühtlasi parandada erivajadustega inimeste võimalusi aktiivseks eluks kogukonnas ka laiemalt. Tule ja saa osa meie aktiivsest elust, meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida. Võid julgelt oma küsimustega meie poole pöörduda!

Vaata rohkem