Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621468

Toitlustusteenindaja 0,5 (Hestia Hotel Ilmarine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli restorani Wiegand toitlustustellimuste professionaalne ja korrektne täitmine ning klientide kõrgetasemeline teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled positiivse ellusuhtumisega ja omad varasemat töökogemust toitlustusteenindajana. Suhtled eesti ja inglise keeles. Oled kohusetundlik, kiire, korrektne, paindlik ning valmis töötama meeskonnas.

Omalt poolt pakume kindlat ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi ning oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#621468

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Hestia Hotel Ilmarine on unikaalse ajalooga neljatärnihotell trendikas Kalamaja piirkonnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahteLätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem