Värsked tööpakkumised

Toitlustusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191584

Tööpakkumise number

191584

Töö kirjeldus

Toitlustusjuhi töö põhieesmärgiks on Ülemiste Hotelli toitlustusalase tegevuse juhtimine, korraldamine ja edasiarendamine. Vastutus kliendi rahulolu ja kõrge kasumitootlikkuse eest.

Tööülesanneteks on:
aktiivne osalemine meeskonnatöös;
personali töögraafikute koostamine;
toitlustusosakonna personali kontroll;
kauba tellimine;
laoarvestuse pidamine;
oma tegevuseks vajalike dokumentide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Toitlustusjuhi ametikohale on oodatud töötaja, kellel on järgmised teadmised ja oskused:
eelnev, põhjalik a'la carte restorani töökorralduse juhtimise kogemus;
toitlustusalane haridus või pikaajaline töökogemus;
hea suuline eesti, inglise ja vene keele oskus;
arvuti kasutamise oskus;
ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus;
kõrge pingetaluvus;
korrektne välimus.

Omalt poolt pakume meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi, huvitavat töökeskkonda.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult CV Keskuse kaudu, vastatakse ainult CV Keskuse kaudu kandideerinud kandidaatidele!
Palume võimalusel lisada CV-le foto.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. märts 2010
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2010

Ülemiste Hotell asub Ülemiste järve ääres, vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna vanalinnast. Hotellis on 128 modernse disainiga tuba ja 52-kohaline a'la carte restoran Fuente.