Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140036

Toitlustusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusjuhi töö eesmärk on:
Kindlustada kaupluse köögist väljastatava toodangu stabiilselt kõrge kvaliteet, suurepärane teenindus ning efektiivne töökorraldus toitlustuse osakonnas.

Peamised tööülesanded:

  • Koostöös tootmisjuhtidega osaleb aastase tegevusplaani koostamisel ja vastutab selle täitmise eest
  • Osaleb eelarvete koostamisel ja kindlustab vastutavate kulukontode jälgimise
  • Määrab toote arenguks vajaliku lisainventari ja töövahendite vajaduse ning tellib need kooskõlastatult toomisjuhiga
  • Kontrollib retseptuuridest, valmistamistehnoloogiast, kokkulepitud standarditest jms kinnipidamist
  • Koostöös personaliosakonnaga valib ja komplekteerib personali ja teeb ettepanekud nende koolitusele suunamiseks
  • Koordineerib operatiivse juhtimisega alluvate tööd sh koostab alluvate töögraafikud
  • Viib vastavalt inventuuride läbiviimise korrale läbi kaubavarude ja põhivahendite inventuuri

Ootused kandidaadile

  • Kõrg- või kesk-eriharidus (toitlustusalane)
  • Vähemalt kaheksa aastat toitlustuse, soovitav välismaine töökogemus ja täiendõpe
  • Kõrgtasemel eesti keele oskus, kesktasemel inglise- ja vene keele oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus

Isiksuse omadused:
  • Avatud ja positiivne ellusuhtumine
  • Majanduslik mõtlemine ja analüüsivõime
  • Otsustus- ja vastutusvõime
  • Hea pingetaluvus

  • Huvitavat ja vastutsrikast töökogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Kaasaegset ja innovatiivset töökeskonda
  • Professionaalset arengu- ja koolitusvõimalusi

Lisainfo

Asukoht: HAABERSTI Rimi hüpermarket

Tööpakkumise number
#140036

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 65 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2500 inimesele.

Vaata rohkem