Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169218

Toitlustusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* uue toitlustussüsteemi välja töötamine ning juurutamine;
* koostöös dieetõega dieettoitlustusnõuete ning tervisliku toitumise põhimõtete tagamine toitlustamisel;
* koostöö tagamine koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

* majandus/toitlustusalane haridus;
* eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas;
* hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
* ausus, kohusetunne, pingetaluvus;
* hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja keerulises ettevõttes;
* võimalust erialaselt areneda ja end proovile panna;
* suurepärast meeskonda;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegset töökeskonda;
* tööalast täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus koos CV-ga 28. novembriks 2008 personaliosakonda aadressil: Pärnu mnt 104, 11312 TALLINN või maili teel.

Tööpakkumise number
#169218

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2008
Kuulutus sisestati:
14. november 2008

Oleme kiiresti arenev, hästitoimiv raviasutus, kus parima tervishoiuteenuse osutamise nimel töötab enam kui 2000 inimest. AS Ida-Tallinna Keskhaigla on moodustatud Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla ning Tallinna Tőnismäe Polikliiniku ühendamise teel. Meie haigla eesmärgiks on pakkuda inimesekeskset arsti- ja õendusabi tippmeditsiini tasemel ning aidata kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas. Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem