Värsked tööpakkumised

Toitlustusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63518

Tööpakkumise number

63518

Töö kirjeldus

Toitlustusjuhi peamine ülesanne on hotelli toitlustusosakonna töö organiseerimine ja meeskonna juhtimine,
sealhulgas:

  • suurepärase klienditeeninduse tagamine
  • hinna- ja hankepoliitika kujundamine
  • toitlustuse tootearendus
  • osakonna eesmärkide seadmine ja vastutus täitmise eest

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus/ erialane või majandus
  • juhtimiskogemus
  • vähemalt 3-aastane töökogemus toitlustuse ja teeninduse alal
  • väga hea eesti keele oskus
  • soovitavalt inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvutikasutamise oskus
  • isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, algatusvõime, iseseisva töö oskus, analüüsi- ja üldistusoskus, järjekindlus, hea pingetaluvus, teenindusvalmidus, avatus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • tulemuslikkusele orienteeritud töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
31. märts 2006

Strand SPA ja Konverentsihotell on kaasaegne ja edukas hotelliettevõte Pärnus.
Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 90 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.