Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63518

Toitlustusjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusjuhi peamine ülesanne on hotelli toitlustusosakonna töö organiseerimine ja meeskonna juhtimine,
sealhulgas:

  • suurepärase klienditeeninduse tagamine
  • hinna- ja hankepoliitika kujundamine
  • toitlustuse tootearendus
  • osakonna eesmärkide seadmine ja vastutus täitmise eest

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus/ erialane või majandus
  • juhtimiskogemus
  • vähemalt 3-aastane töökogemus toitlustuse ja teeninduse alal
  • väga hea eesti keele oskus
  • soovitavalt inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvutikasutamise oskus
  • isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, algatusvõime, iseseisva töö oskus, analüüsi- ja üldistusoskus, järjekindlus, hea pingetaluvus, teenindusvalmidus, avatus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • tulemuslikkusele orienteeritud töötasu

Tööpakkumise number
#63518