Värsked tööpakkumised

Toitlustusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390865

Tööpakkumise number

390865

Töö kirjeldus

Toitlustusjuhi peamine tööülesanne on osakonna töö organiseerimine, s.h.:
• kõrge teeninduskvaliteedi tagamine
• koostöös peakokaga tootearendus
• toitlustusosakonna hinna- ja hankepoliitika kujundamine
• osakonna eesmärkide seadmine ja vastutus täitmise eest

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus/ erialane või majandus
• toitlustusvaldkonna (restoran või teenindus) töö- ja juhtimiskogemus
• väga hea eesti keele oskus
• soovitavalt inglise keele oskus suhtlustasandil
• tahe ja huvi toitlustusvaldkonna vastu
• koostöövalmidus meeskonnas
• isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, loominguline mõtlemine, analüüsi- ja planeerimisoskus, hea pingetaluvus ja teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

Töötasule lisaks pakume:
• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• eneseteostus- ja arenguvõimalusi
• sõbralikku töökollektiivi
• ettevõtte soodustusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. august 2015

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.
Kui Sul on huvi ja kirg toidumaailma vastu ning Sa soovid olla meie teenindajate ja kokkade tiimi juht, siis pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks pikaajalise kogemusega hotellis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad uued ja põnevad väljakutsed, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida ja võtta see väljakutse vastu!