Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629293

Toitlustuse vahetusevanem (Hestia Hotel Europa)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli restorani Olive, Lobby-baari ja konverentsikeskuse töö korraldamine, toitlustustellimuste eest vastutamine ning kõrgetasemelise klienditeeninduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ja omad varasemat töökogemust vahetusevanemana. Sul on hea organiseerimisvõime, suhtlusoskus ja pingetaluvus. Oled valmis töötama meeskonnas, aga samas oled oma töös iseseisev. Suhtled eesti ja inglise keeles (kasuks tuleb vene keele oskus).

Omalt poolt pakume väärilist, kindlat ja motiveerivat töötasu, tööd toetavas kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#629293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

Hestia Hotel Europa on neljatärni äriklassi majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid pakkuv hotell, mis asub Tallinna vanalinna vahetus läheduses. Hotell kuulub Hestia Hotel gruppi, mis opereerib viit hotelli Eestis ja kahte Lätis pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem