Värsked tööpakkumised

Toitlustuse teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182905

Tööpakkumise number

182905

Töö kirjeldus

Pakume eneseteostusvõimalust päevase tööajaga kena kohviku teenindusjuhile. Saad kujunda ise oma meeskonna ja töökorralduse selliseks, et kliendid tulevad kohvikus pakutavat nautima igapäevaselt ja rõõmuga.
Meie ootused:
ladusa toitlustamisteenuse korraldamine kohvikus
pakutava eksponeerimise ja serveerimise korraldamine
peolaudade ettevalmistamine ja teenindamine
kassapidaja-teenindaja töökohustuste täitmine

Nõudmised kandidaadile

erialased oskused ja töökogemus toitlustusettevõttes klienditeenindajana
hea suhtlemisoskus
meeskonnatöö organiseerimise võime
tahe ja oskus kindlustada kliendile ootatud tulemus
hea tervis

Ettevõte pakub

valdavalt päevast tööaega
tänapäevast ja valgusküllast töökeskkonda
head ja tulemuslikkusest lähtuvat töötasu
teovõimelist meeskonda toitlustamise suurprojektide teostamiseks

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2009
Kuulutus sisestati:
21. august 2009
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 8000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu lisatasuna

Pikaaegse tegevusajalooga toitlustusettevõte Tartus otsib oma meeskonda uusi rõõmsameelseid ja teotahtelisi liikmeid