Värsked tööpakkumised

Toitlustuse teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 20703

Tööpakkumise number

20703

Töö kirjeldus

Toitlustuse teenindusjuht allub hotelli toitlustusdirektorile, olles tema nn.parem käsi. Ta vastutab hotelli restorani, baaride ja kohviku hea teeninduse eest.
Põhiliseks tööülesandeks on restoran Le Parisi, Lobby baari, Eiffel Klubi ja kohvik Mademoiselle igapäevase töö organiseerimine ja koordineermine.
Hotellisiseste ja-väiste ürituste korraldamine ning töötajate planeerimine.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev toitlustusalane kogemus vähemalt 5 aastat
• Juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat
• Väga hea suhtlemisoskus ja -valmidus
• Võime uusi ideid genereerida ja neid ellu viia
• Hea inglise, soome ja vene keele oskus
• Valmidus meeskonnatööks
• Vanust vähemalt 25 eluaastat
• Arvutikasutamise oskus
• Autojuhilubade olemasolu

Pakume piiramatuid võimalusi ennast teostada toitlustuse valdkonnas, olles üheks olulisemaks lüliks hotelli kõige suuremas osakonnas.
Töötamist liikuva graafiku alusel.

Lisainfo

Märksõna: Teenindusjuht.
CV koos palgasooviga palume saata hiljemalt 25. aprilliks 2003.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2003
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2003

Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, milledest esirinnas on majutus, toitlustus-ja konverentsiteenused.