Värsked tööpakkumised

Toitlustuse teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389356

Tööpakkumise number

389356

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne teenindamine restoranisaalis/sauna- ja veekeskuse baaris ning üldise korra tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus ning aktiivsus
- kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus
- soov õppida ja areneda
- kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus suhtlemistasandil, varasem klienditeenindusalane töökogemus ning ujumisoskus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd sõbralikus ja töökas meeskonnas
- eneseteostusvõimalust
- tööd graafiku alusel
- stabiilset töötasu
- lisatasud

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2015
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2015

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük., Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avame uue vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA". Seoses ettevõtte laienemisega otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.