Värsked tööpakkumised

Toitlustusdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23939

Tööpakkumise number

23939

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse ja nooruslikku kollektiivi toitlustusdirektorit.
Toitlustusdirektor vastutab koostöös peakokaga hotelli kogu toitlustuskompleksi töö efektiivse organiseerimise ja kõrge kvaliteedi eest.Samuti kuulub tema vastususvaldkonda paika pandud turundus- ja organisatsiooniliste printsiipide täitmine.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev restoranitöö- ja juhtimiskogemus vähemalt 5 aastat
• Väga hea organiseerimisvõime ja tegutsemistahe
• Väga hea suhtlemisoskus
• Võime uusi ideid genereerida ja neid ellu viia
• Hea inglise, soome ja vene keele oskus
• Valmidus meeskonnatööks
• Vanust vähemalt 30 eluaastat
• Arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

• Huvitavat tööd ja väljakutset
• Eneseteostusvõimalust
• Palka vastavalt töötulemustele

Lisainfo

CV palun saata koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
16. september 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid. Hotellis on 132-kohaline restoran Le Paris, kohvik Mademoiselle, Lobby baar ja Eiffel Club.