Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316722

Toitlustusasutuse KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Sõbralik, kiire ja täpne klientide teenindamine;
* Tellimuste vastuvõtmine ja toitude serveerimine;
* Töö kassas ja saalis;
* Kassa tegemine;
* Leti ning saali korrashoid;
* Inventuuridest osavõtmine, kauba tellimuste esitamine;
* Tööohutuse järgimine.

Ootused kandidaadile

* Eesti ja vene keele oskus kõnes;
* Korrektne välimus ja väga hea suhtlemisoskus;
* Kõrge pingetaluvus ja probleemide kiire lahendamise oskus;
* Vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus ja viisakus;
* Positiivne ellusuhtumine ja kliendisõbralikkus;
* Eelnev teenindusalane töökogemus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

* Töökohta arenevas ja sõbralikus ettevõttes;
* Väljakutseid ning koostöö-ja suhtlemisoskust arendavat tööd;
* Lahedaid ühisüritusi ning enesetäiendamise võimalusi;
* lisaboonuseid tulemusliku töö korral.

Lisainfo

Kandideerida saab läbi CV keskuse või saates kandideerimisdokumendid (CV ja motivatsioonikiri) aadressil vanameistripubi(at)hotmail.com.

Tööpakkumise number
#316722

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. august 2013
Kuulutus sisestati:
12. august 2013

Omanäoline ning hubane pubi Jõhvis otsib oma meeskonda KLIENDITEENINDAJAT. Inimest, kes on arengule ja õppimisele suunatud, suhtleb vabalt ning on siiras ja vahetu. Samuti suudab ning tahab anda endast meeldiva teeninduselamuse ja sujuva meeskonnatöö nimel maksimumi.

Vaata rohkem