Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146018

Toitlustusala nooremallohvitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusala nooremallohvitserid on mereväe toitlustusala spetsialistid, kes tegelevad mereväe üksustes toitlustamise ja selle korraldamisega. Peamisteks tööülesanneteks on laevameeskonna toitlustamine ja vajadusel selle serveerimine, töös vajamineva varustuse esmane hooldus. Teenistuskohaks on laevad (staabi- ja toetuslaev, tuukri- ja toetuslaev, miinijahtija).

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodanik, keskharidus; nooremallohvitseri baaskursus (väljaõpe toimub mereväe väljaõppe- ja arenduskeskuses); erialane haridus vastavalt kutsestandardites Kokk I-II ettenähtud nõuetele; eesti keel: hea, inglise keel: rahuldav. Toitlustusala nooremallohvitserid peavad olema oma erialavaldkonna spetsialistid, kellelt oodatakse lisaks head stressitaluvust ja füüsilist vormi.

Kaasaegseid teenistustingimusi; täiendkoolitust; sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#146018

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
27. märts 2008

Miinilaevade Divisjon on mereväe operatiivstruktuuriüksus, kuhu kuulub kogu väeliigi ujuvkoosseis. Väeosa loodi 15. mail 1997.a. Miinilaevade Divisjoni põhiülesandeks on miinitõrje Eesti vetes ja erinevatel siseriiklikel ning rahvusvahelistel õppustel ja operatsioonidel osalemine.

Vaata rohkem