Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176262

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna linna teemaliste infomaterjalide ettevalmistamine ajalehte Pealinn, artiklite kirjutamine ja toimetamine, tellimine ja fotode tegemeine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (ajakirjandus, meedia, haldusjuhtimine vms.)
  • ajakirjandusalane töökogemus
  • väga hea arvutikasutamise oskus (MS Excel, Word, Outlook)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea kirjalik eneseväljendusoskus
  • väga hea analüüsivõime, algatusvõime, võime iseseisvalt töötada

Kasuks tulevad üldised teadmised avaliku sektori toimimisest, vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös.

Omalt poolt pakume vastutusrikast rolli linnaelanike informeerimises, eneseteostust toetavas meeskonnas ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Lisainformatsiooni annab ajalehe Pealinn peatoimetaja Maarja-Liis Arujärv telefon 6164041

Tööpakkumise number
#176262
Toimetaja