Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176262

Toimetaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna linna teemaliste infomaterjalide ettevalmistamine ajalehte Pealinn, artiklite kirjutamine ja toimetamine, tellimine ja fotode tegemeine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (ajakirjandus, meedia, haldusjuhtimine vms.)
  • ajakirjandusalane töökogemus
  • väga hea arvutikasutamise oskus (MS Excel, Word, Outlook)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea kirjalik eneseväljendusoskus
  • väga hea analüüsivõime, algatusvõime, võime iseseisvalt töötada

Kasuks tulevad üldised teadmised avaliku sektori toimimisest, vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös.

Omalt poolt pakume vastutusrikast rolli linnaelanike informeerimises, eneseteostust toetavas meeskonnas ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Lisainformatsiooni annab ajalehe Pealinn peatoimetaja Maarja-Liis Arujärv telefon 6164041

Tööpakkumise number
#176262

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
konkurentsivõimeline palk

Tallinna Linnakantselei on linna ametiasutus, mis tagab linnavalitsuse organisatsioonilise ja tehnilise töö.
Tallinna Linnakantseli võtab teenistusse ajalehe Pealinn toimetaja

Vaata rohkem