Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217750

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toimetaja vastutab venekeelse kirjaliku turunduskommunikatsiooni keele ja kontseptsiooni ühtlasel tasemel hoidmise ja kvaliteedi tagamise eest.

Toimetaja peamisteks tööülesanneteks on:

  • venekeelsete infokirjade ja kliendilehtede koostamine;
  • artiklite, uudiste, otseturunduse kirjade ning muude venekeelsete tekstide kirjutamine ja korrigeerimine;
  • kliendiprogrammide kommunikatsiooni platvormidesse sisendi andmine;
  • turunduskommunikatsiooni sisendi analüüsimine, vastaspoolele tagasiside andmine ning võimaluste leidmine paremate töötulemuste saavutamiseks;
  • koostöö Swedbanki avalike suhete ja äriarenduse osakondadega.

Nõudmised kandidaadile

Peame Sind sobivaks kandidaadiks, kui oled:

  • filoloogia, ajakirjanduse või kommunikatsiooni eriala kõrgharidusega ja Sinu emakeeleks on vene keel;
  • töökogemusega turundus-, kommunikatsioonivaldkonnas või ajakirjanduses;
  • väga hea suulise ja hea kirjaliku eesti keele oskusega, kasuks tuleb ka inglise keele oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskusega, initsiatiivikas ning hea ajaplaneerija;
  • hea pingetaluvusega ning otsustusvõimeline.

Kasuks tuleb kogemus majandusalaste tekstide toimetamisel.

Oma uuele meeskonnaliikmele pakume toetavat tiimi, inspireerivaid, unikaalseid ja väljakutseterohkeid ülesandeid ning võimalusi töötada koos rahvusvaheliste tipptegijatega nii organisatsiooni sees kui väljas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 2. veebruaril 2011 saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv(ät)swedbank.ee märgusõnaga „toimetaja” või kandideerida läbi CV Keskuse keskkonna lisades motivatsioonikirja.

Tööpakkumise number
#217750

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2011

Swedbanki turundusosakond koostab, konsolideerib ja viib ellu panga turundusstrateegiat Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Toimetaja