Värsked tööpakkumised

Toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193237

Tööpakkumise number

193237

Töö kirjeldus

Toimetaja peamised tööülesanded on:

  • kliendiprogramme toetavate infokirjade ja kliendilehtede koostamine, artiklite ja uudiste kirjutamine;
  • otseturunduse tekstide kirjutamine ja nende tõlgete organiseerimine;
  • kliendiprogrammide kommunikatsiooni platvormidesse sisendi andmine;
  • turunduskommunikatsiooni sisendi analüüsimine, vastaspoolele tagasiside andmine ja tema kommunikatiivse kompetentsi arendamine. Võimaluste leidmine paremate töötulemuste saavutamiseks;
  • koostöö Swedbanki avalike suhete ja äriarenduse organisatsiooniga.

Nõudmised kandidaadile

Peame Sind sobivaks kandidaadiks, kui oled:

  • filoloogia, ajakirjanduse või kommunikatsiooni eriala kõrgharidusega;
  • töökogemusega turundus-, kommunikatsioonivaldkonnas või ajakirjanduses;
  • väga hea eesti keele suulise ja kirjaliku väljendusoskusega. Kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskusega. Initsiatiivikas ja hea ajaplaneerija;
  • hea pingetaluvusega ning otsustusvõimeline.

Kasuks tuleb kogemus majandusalaste tekstide toimetamisel.

Oma meeskonnaliikmele pakume toetavat tiimi, inspireerivaid, unikaalseid ja väljakutseterohkeid ülesandeid ning võimalusi töötada koos rahvusvaheliste tipptegijatega nii organisatsiooni sees kui väljas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 30. märtsil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Toimetaja.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2010
Kuulutus sisestati:
22. märts 2010

Swedbanki turundusosakond koostab, konsolideerib ja viib ellu panga turundusstrateegiat Eestis. Kutsume oma sõbralikku meeskonda toimetaja, kes vastutab kirjaliku turunduskommunikatsiooni keele ja kontseptsiooni ühtlasel tasemel hoidmise ja kvaliteedi tagamise eest.