Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193671

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime uut toimetajat Kodusaatesse 2010/11.

Ootused kandidaadile

Eeldused:
erialased teadmised ehitusest, sisearhitektuurist, sisekujundusest, aiandusest.
autosõiduoskus, kõrge pingetaluvus,
missioonitunne ja pühendumisoskus, kiirus.

Soovitav eelnev töökogemus kas vastaval erialal või eriala ajakirjanikuna.

Ettevõte pakub

Väga aktiivset ja intensiivset tööd.
Palju suhtlemist, kiireid arenguvõimalusi nii isiklikult kui ka karjääriliselt.

Tööpakkumise number
#193671
Toimetaja