Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59360

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Standardite tehniline ja keeleline toimetamine

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlus- ja tekstist arusaamise tasemel
- hea arvuti kasutamise oskus, eriti tekstitöötlus- ja tabelarvutusprogrammid (MS Word; MS Excel)
- tööks sobiv kutse- või kõrgharidus
- täpsus, korrektsus, hea rutiinitaluvus
- valmisolek meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
- graafikaprogrammide valdamine
- varasem töökogemus toimetajana

Ettevõte pakub

- võimalust enesetäienduseks ja koolituseks
- kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#59360
Toimetaja