Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57434

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

uudiste toimetamine ja tõlkimine

Ootused kandidaadile

eeskujulik eesti, väga hea inglise keele oskus,
hea vene keele oskus ning soome keel pasiivsel tasemel;
lai silmaring, huvi maailma asjade vastu;
täpsus, kohusetundlikkus;
pingetaluvus;
kasuks tuleb eelnev töökogemus ajakirjanduses.

Tööaeg on antud ametikohal graafikupõhine.

Ettevõte pakub

huvitavat, iseseisvat tööd;
kaasaegset töökeskkonda;
korralikku palka ja paindlikku tööaega.

Tööpakkumise number
#57434
Toimetaja