Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177906

Toimetaja praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sotsiaalvõrgustikku sobivate uudiste refereerimine kõikidest võimalikest usaldusväärsetest meediakanalitest üle maailma
- uudiste tõlkimine (vähemalt 1 võõrkeelde)
- uudiste toimetamine

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti keele oskus
- vähemalt ühe võõrkeele väga hea oskus (eelistatumad on inglise, prantsuse, hispaania, itaalia või leedu keel)
- toimetaja eriala või lisaeriala omandamine
- vahva iseloom

Ettevõte pakub

- sõbralikku, nooruslikku ja professionaalset meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi
- oskustele ja haridusele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerida saab 21. maini või kuni oleme sobiva kandidaadi leidnud.

Vaata ka meie veebilehti - www.uniteddogs.com ja www.unitedcats.com

Tööpakkumise number
#177906