Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90846

Toimetaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spordiuudiste ja –statistika kogumine, töötlemine ja eksponeerimine www.sportnet.ee veebis

Ootused kandidaadile

  • lai spordialane silmaring
  • väga hea eesti keel ja ladus eneseväljendusoskus
  • inglise keele valdamine
  • hea arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • kiirus ja hea stressitaluvus
  • analüüsivõime
  • initsiatiivikus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus spordimeedias
  • keelteoskus

Ettevõte pakub

  • firmasisest väljaõpet
  • võimalust ja abi enda oskuste ja teadmiste arendamisel
  • tunnustust hästi tehtud tööle

Tööpakkumise number
#90846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2007

Operatiivse eestikeelse mitmekesise spordiinfo keskkond Sportnet on olnud kättesaadav kõigile spordihuvilistele juba ligi seitse aastat. www.sportnet.ee on spordiuudiste portaal, mille omanik on Eesti Päevalehe AS.

Vaata rohkem

Toimetaja