Värsked tööpakkumised

Toiduohutuse inspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93806

Tööpakkumise number

93806

Töö kirjeldus

Toiduohutuse nõuete täitmise kontrollimine
Hügieeni- ja toormeproovide võtmine
Enesekontrolli tõendusdokumentatsiooni kontrollimine
Kahjuritõrje teostamine kogu ettevõttes

Nõudmised kandidaadile

Akadeemiline kõrgharidus (veterinaaria, liha- või toiduainete tehnoloogia)
Erialane töökogemus antud valdkonnas
Hea vene keele oskus

Pakume kaasaegseid töötingimusi arenevas keskkonnas, erialast koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.
Kui Sa tunned, et oled just see inimene, kellele meeldivad väljakutsed, siis võta ühendust!

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti suurim toiduainetetööstus. Oleme turuliider liha- ja lihatoodete müügis. Meie mission on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaised kvaliteetseid tooraineid.