Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22159

Toiduohutuse büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda veterinaaria- ja toiduosakonna toiduohutuse büroo peaspetsialisti ajutiselt äraoleva peaspetsialisti asendajana.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- toidu märgistamise ja muul viisil teabe esitamise alaste õigusaktide ettevalmistamine;
- toidugruppide koostis- ja kvaliteedinõuete alaste õigusaktide
ettevalmistamine;
- osalemine Euroopa Liidus vastavate nõuete väljatöötamise protsessis;
- vajalike juhendmaterjalide ettevalmistamine, koostöö järelevalveasutuste ning toidukäitlejate esindajatega nimetatud valdkondades nõuete rakendumise tagamiseks.

Ootused kandidaadile

- toitlustamise või toiduainete tehnoloogia alane kõrgharidus;
- eesti keele valdamine kõrgtasemel, inglise keele valdamine heal tasemel kõnes ja kirjas, soovitav on ka mõne teise Euroopa Liidu liikmesriigi keele valdamine;
- arvuti ja interneti kasutamise oskus;
- üldised teadmised riigiasutuste töökorraldusest;
- üldised teadmised toiduvaldkonna õigusaktidest ning nende rakendamisest Eestis;
- loov ja eesmärgipärane mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime, võime töötada ja võtta vastu otsuseid pingelises ja kiiresti muutuvas olukorras;
- suhtlemis- ning esinemisjulgus ja –oskus.

Ettevõte pakub

- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- enesearendamise võimalusi;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#22159