https://www.cvkeskus.ee/70660

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70660

Toidulao ülem

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidulao ülema peamiseks ülesandeks on toiduainete tellimine ning transportimine


Ootused kandidaadile

  • Vanus 19-45
  • Omandatud keskharidus, soovituslikult toitlustusalane kesk-eri haridus
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Soovituslikult läbitud ajateenistus


Ettevõte pakub

  • Ametikohale vajalikku väljaõpet
  • Soovi korral kasarmuskohta
  • Kindlat ja konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#70660
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Toidulao ülem
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!