Värsked tööpakkumised

Toidukaupade ostu-müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23283

Tööpakkumise number

23283

Töö kirjeldus

sortimendipoliitika väljatöötamine ja elluviimine oma kaubagrupis
firma planeeritud majandustulemuste saavutamine läbi sortimendijuhtimise
kontroll kaupluste sortimendipoliitaka järgimise üle
kaupluse juhatajate juhtimine oma vastutusvaldkonnas

Nõudmised kandidaadile

kõrgem haridus või vastav töökogemus
ostu ja/või müügiprotsesside juhtimise kogemus kõrge ärikultuuriga firmas
väga hea läbirääkimisoskus

Pakume huvitavat tööd arenevas jaeketti haldavas ettevõttes, arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi, motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2003
Kuulutus sisestati:
18. august 2003

Toidu- ja esmatarbekaupade kauplustest koosnevat jaeketti haldav ettevõte