Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138646

Toidukaupade müüja Illimari kaupluses Ahjal

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade müümine
  • ostjatega arvlemine
  • riiulite korrastamine
  • kaupade realiseerimisaegade jälgimine
  • suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • sõbralik, abivalmis suhtlemine personali ja kõikide klientidega
  • valmidus kohaneda muutustega ja töötada pinge olukorras
  • ausus, täpsus, kohusetunne ja viisakus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • valjaõppe võimalust
  • pidevat koolitust
  • ametile ja oskustele vastavat palka
  • erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#138646

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2008

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev arenev ja edukas jaekaubandusettevõte ning suurim tööandja Põlva maakonnas

Vaata rohkem