Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22158

Toidujärelevalve büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda veterinaaria- ja toiduosakonna toidujärelevalve büroo peaspetsialisti.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- toidu ja toidutoorme, loomsete saaduste ning loomade sisseveo ning nende järelevalve alaste õigusaktide ettevalmistamine;
- toidu ja toidutoorme, loomsete saaduste ning loomade sisseveo ning nende järelevalve alase tegevuse kavandamine ja koordineerimine koostöös järelevalveasutustega.

Ootused kandidaadile

- õigusteaduslik või veterinaariaalane kõrgharidus;
- eesti ja inglise keele oskust heal tasemel;
- arvuti ja interneti kasutamise oskust;
- üldisi teadmisi riigiasutuste töökorraldusest;
- teadmisi toidu- ja veterinaaria valdkonna õigusaktidest ning nende rakendamisest Eestis;
- loovat ja eesmärgipärast mõtlemist, otsustus- ja vastutusvõimet;
- suhtlemis- ja esinemisoskust.

Ettevõte pakub

- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#22158