Värsked tööpakkumised

Toidujagaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48583

Tööpakkumise number

48583

Töö kirjeldus

Toidujagaja tööks on ettevalmistatud toitude väljajagamine ja serveerimine.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus toitlustuses ja/või sellealane haridus ei ole nõutav, kuid tuleb kasuks. Enne tööle asumist toimub tööandja poolne väljaõpe ja koolitus.

Töö sobib inimesele, kes otsib pikaajalist ja kindlat töökohta.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse head läbisaamist.
Pakume omalt poolt kindlat tööd ja stabiilset palka.

Lisainfo

Töö on vahetustega - pikk ja lühike nädal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2005
Brutopalk:
Alates 25 EEK tunnis

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinna kesklinnas kolm toitlustus- ja ajaveetmiskohta - kaks Vanalinnas, üks Vabaduse platsi läheduses.