Toiduainete tehnoloog
Tööpakkumise number #687261

1
Rõngu Mahl AS
Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Tehnoloogiliste protsesside juhtimine

  • Kvaliteedikontroll

  • Uute toodete arendamine

  • Juhendite ja tootespetsifikatsioonide koostamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Hea pinge taluvus, oskus töötada meeskonnas ja iseseisvalt.

  • Hea inglise keele oskus

  • Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd kaasaegses ettevõttes
  • Võimalust kaasa lüüa ettevõtte arengut puudutavates protsessides
  • Kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamisvõimalusi
  • Toetavat meeskonda, motiveerivat töötasu
  • Paindlikku töökorraldust
  • Isikliku sõiduki kompensatsiooni

Lisahüved: Spordikompensatsioon, alaealiste laste koolimineku toetus, parkimise ja mobiilikõnede hüvitis jpm.

Palume CV-le ja motivatsioonikirjale lisada ka oma palgasoovi

Tööpakkumise number
#687261

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2021
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2021
Toiduainete tehnoloog Toiduainete tehnoloog

Ettevõte Rõngu Mahl loodi 1986. aastal. Peamiseks tegevusalaks sai kontsentreeritud mahlade ja mooside tootmine. Läbi aastate oleme täiustanud tootmisprotsessi ja -tehnoloogiat. Täna suudame pakkuda hoidiseid, mis ei sisalda säilitusaineid

Vaata rohkem