Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328669

TOIDUAINETE TEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on tootesortimendi pakendite ja etikettide disaini haldus, tehnoloogilise dokmentatsiooni koostamine ja haldus, tootesortimendist lähtuvalt tooraine valiku ja sobivuse analüüs ning valmistoodete kvaliteedi hindamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui

  • Sul on toidutehnoloogiaalane kõrgharidus
  • Sul on head läbirääkimise- ning enesekehtestamise oskused
  • Oled vähemalt 1 aasta töötanud toiduainete tööstuses
  • Sul on eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas, väga hea inglise keele ja hea vene keele oskus

Kasuks tulevad
  • Kala- või taignatoodete tootmistehnoloogia tundmine
  • Pakendidisaini valdkonna tundmine
  • Töökogemus HACCP, ISO 9001, BRC kvaliteedijuhtimissüsteemidega

Pakume Sulle omalt poolt mitmekülgset ja vastutusrikast tööd, rahvusvahelist kogemust töötades ühes Baltikumi suurimas eksportivas toiduainetööstuse kontsernis ning erinevaid võimalusi erialaseks arenguks.

Tööpakkumise number
#328669

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

AS Paljassaare Kalatööstus on üks viiest Leedu kapitalile kuuluvast toiduainetööstuse kontserni Vichiunai Gruppi kuuluvast tootmisettevõttest. Kontserni tehased asuvad lisaks Eestile veel Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis ligi 200. AS-is Paljassaare Kalatööstus toodetakse külmutatud kalatooteid, pitsasid ja pannkooke. Ligi 90% toodangust eksporditakse erinevatesse riikidesse üle maailma.

Vaata rohkem