Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169052

Toidu- ja veterinaarosakonna toiduohutuse büroo peaspetsialist(lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja )

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tegelemine uuendtoidu ning toidugruppide koostis- ja kvaliteedinõuete valdkonnaga;
- osalemine Euroopa Liidu vastavate valdkondade õigusloome protsessis (s.h töögruppide töös)
- koostöö järelevalve asutuste ning toidukäitlejate esindajatega nimetatud valdkondades nõuete rakendumise tagamiseks;
- rahvusvahelise toidu standardite programmi Codex Alimentarius töö koordineerimine Eestis ning vajadusel kohtumistel osalemine.

Ootused kandidaadile

- vanust vähemalt 21 aastat;
- toitlustamise või toiduainete tehnoloogiaalane kõrgharidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas;.
- arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike tabel- ja tekstitöötlusprogrammide kasutamise oskus;
- üldised teadmisised riigiasutuste töökorraldusest;
- üldised teadmised toiduvaldkonna õigusaktidest ja nende rakendamisest Eestis;
- kohusetunne, loov ja eesmärgipärane mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime, võime töötada ja võtta vastu otsuseid pingelises ja kiiresti muutuvas olukorras;
- suhtlemis- ja esinemisoskus;
- kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist ning õigusaktidest.

Ettevõte pakub

-- vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- „Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn; elektroonilisel aadressil konkurss(at)agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 8. detsembriks 2008. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 215 Urve Anter ja 6 256 509 Katrin Lõhmus.

Tööpakkumise number
#169052

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
8. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem