Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127591

Toidu- ja veterinaarosakonna toiduhügieeni büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- loomse toidu käitlemise hügieeninõuete ning ametliku kontrolli kavandamine ja koordineerimine koostöös järelevalveasutusega;
- valdkonna õigusaktide väljatöötamine;
- osalemine loomse toidu käitlemise hügieeni ja ametliku kontrolli ning vajaduse korral teiste valdkonnaga seotud Euroopa Liidu ja rahvusvaheliste institutsioonide eksperttöörühmade töös.

Ootused kandidaadile

- akadeemilist kõrgharidust lihatehnoloogia, bio- või toiduainete tehnoloogia või veterinaarmeditsiini erialal;
- eesti keele valdamist kõrgtasemel, inglise keele valdamist keskmisel tasemel kõnes ja kirjas, soovitav on mõne teise Euroopa Liidu liikmesriigi keele valdamine;
- arvuti ja interneti kasutamise oskust;
- üldisi teadmisi riigiasutuste töökorraldusest;
- teadmisi toiduvaldkonna õigusaktidest ning järelevalve korraldusest Eestis;
- loovat ja eesmärgipärast mõtlemist;
- otsustus- ja vastutusvõimet;
- suhtlemis- ja esinemisoskust.

Kasuks tulevad:
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja struktuurist ning õigusaktidest;
- eelnev töökogemus seotud valdkonnas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise ja tööalase karjääri võimalusi;
- vaheldusrikast tööd;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss[at]agri.ee või faksi teel numbril 625 6200 hiljemalt 24. oktoobriks 2007. a.

Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 154 ja 625 6215.

Tööpakkumise number
#127591