Toidu- ja majapidamiskaupade tootejuht
Tööpakkumise number #737189

BÜROOMAAILM / Infotark AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Tootejuhi põhieesmärk on toidu- ja majapidamiskaupade sortimendi ja müügi arendamine Büroomaailmas.

Tööülesanded

  • Kaupade ja teenuste sisseostmine
  • Sortimendi arendamine
  • Tarnijate valik ja nendega suhtlemine
  • Müügihindade kujundamine
  • Reklaamikampaaniate pakkumiste koostamine
  • Müügipersonali toetamine, koolitamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Positiivne meelelaad ja avatus muutustele.

Müügi- või  ostutöö kogemus samade kaubagruppidega

Oskus oma tööd iseseivalt planeerida ja analüüsidaEesti keel C1 tasemel, vene ja inglise keel vähemalt B1 tasemel

Arvutioskus- teksti-ja tabelitöötlus, esitluste koostamine

Väga hea suhtlemis - ,eneseväljendus - ja läbirääkimisoskus

Oled valmis viibima välislähetuses

Omad kõrgharidust

Vajalik B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Võimalust töötada Eesti edukaimas kontoritarvete firmas

Töökoht Tallinnas , Peterburi tee 92E

Eneseteostusvõimalust ja vastutusrikast tööd

Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Ametioskustest ja töökogemustest sõltuvat põhipalka ning ettevõtte tulemustest sõltuvat preemiat

Puhkust suvel

Lisainfo

Töökohaks on Büroomaailma peakontor Tallinnas, Peterburi tee 92E.
Paindlik tööpäev( 7:30-18:00)
Tähtajaline leping -lapsehoolduspuhkuse asendus

Tööpakkumise number
#737189