https://www.cvkeskus.ee/192277

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tõetruu nõukogude ajastu esindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192277

Tööpakkumise number

192277

Töö kirjeldus

Estonian Experience OÜ eesmärgiks on pakkuda võimalikult ehedaid ja originaalseid elamusi individuaalturistidele ja väikestele gruppidele. Üheks enimnõutud ekskursiooniks välismaalaste poolt on "Mälestusi nõukogude ajast" http://estonianexperience.com/tallinna-ekskursioonid/malestusi-noukogude-ajast, kuna seda ajaperioodi ei ole neil olnud võimalik isiklikult kogeda. Lisaks väärtustavad turistid järjest enam suhtlemist kohalike elanikega, kes ei ole igapäevaselt tööl turismisektoris.

Seetõttu soovime leida inimest, kelle elukeskkond (korteri sisustus) oleks võimalikult nõukogude ajastu truu ja keda oleks võimalik antud ekskursiooni käigus lühidalt külastada.

Külastuste sagedus sõltub hooajast ja tellimuste arvust ning on pigem suhteliselt ebaregulaarne.


Nõudmised kandidaadile

Avatud suhtleja
Inglise keele oskus (vajadusel võib suhtlus toimuda ka tõlgi abil eesti või vene keelest)
Nõukogude ajastu stiilist lähtuv elukeskkond

Eelisteks
- korteri asukoht Lasnamäel
- rohkesti vaba aega, kuna tellimused võivad klientidelt tulla võrdlemisi lühikese etteteatamise ajaga.

Kandideerijatel saata oma korterist pilt


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut vastavalt saabuvatele tellimustele, meeldivaid koostööpartnereid, suhtlemist erinevatest rahvustest klientidega.
Tasu kokkuleppel iga ekskursiooni eest.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. märts 2010
Kuulutus sisestati:
6. märts 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Estonian Experience OÜ on 2008. aastal asutatud turismifirma, mis pakub nii eestlastele kui välismaalastele ekskursioone ja aktiivseid turismitegevusi. Peamine klientide sihtrühm on Tallinnat külastavad individuaalturistid ja väiksemad grupid suurusega 1-6 inimest, kes soovivad kogeda uusi ja huvitavaid elamusi. Mõned näited populaarsematest toodetest - Tallinna vanalinna ja Kadriorg-Pirita ekskursioonid, päevased väljasõidud Paldiskisse ja Lahemaale. Aktiivsetest tegevustest mootorsaani safafi, kardisõit ja laskmine.

Klientidel on võimalik valida 30-40 turismitoote seast, millest paljud on eksklusiivselt välja arendatud ja saadaval ainult Estonian Experience kaudu. Firma on oma tegevust laiendamas nii pakutava tootevaliku, müügikanalite, kliendisihtrühmade kui turgude lõikes.