Värsked tööpakkumised

Toeteenija-koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93864

Tööpakkumise number

93864

Töö kirjeldus

- peokeskuse korrashoid (hotellitoad-12 tuba, peosaali korrashoid)

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- vanus 20-55.a naisterahvas
- suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles suhtlustasandil
- Keskharidus
- Kohusetundlik ja täpne
- Kasuks tuleb varasem kogemus puhastusteeninduses

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel

Lisainfo

Saata CV koos foto ja (neto)palgasooviga.
Sobib eriti hästi inimesele, kes elab Viimsis või selle lähedal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

Detsembris 2006 avasime \"Viimsi Peokeskuse\" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.

Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
\"Savoy\", 12 numbritoaga hotell \"Birgitta\", 1 suur peosaal ja saunakompleks.

Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.