Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179717

Toateenindaja Põhja-Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostime Põhja-Norras Skaidi keskuses asuvasse hotelli toateenindajat.
Töö periood: 22. juuni kuni 21. september 2009.

Tööülesanded:
* numbritubade ja üldpindade koristus
* tubade ja hotelli puhtuse ning esinduslikkuse tagamine
* tähelepanu pööramine detailidele

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on eelnev töökogemus teenindusalal.
Ootame, et oskaksid väga heal tasemel inglise keelt, et Sul oleks vähemalt keskharidus, hea tervis ja positiivne ellusuhtumine. Sobiv kandidaat on iseseisev ja töökas.

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tööõnnetuskindlustust
* nettopalka alates 6850 NOK/kuus
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* boonuse võimalust

Lisainfo

Heade kandidaatidega võetakse lähiajal ühendust ja lepitakse kokku aeg töövestluseks. Konkursi esimesel etapil eitavaid vastuseid kandidaatidele ei saadeta.

Tööpakkumise number
#179717