Värsked tööpakkumised

Toateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175737

Tööpakkumise number

175737

Töö kirjeldus

Vastavalt hotelli ootusele pakume tööd naissoost hotelliteenindajale kõrgetasemelises hotellis Lõuna-Norras. Hotell asub looduskaunis kohas ning pakub oma külalistele kõrgetasemelisi teenindust.

Tööperiood: 15.04.- 14.08.2009

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on eelnev töökogemus teenindusalal.
Ootame, et oskaksid väga heal tasemel inglise keelt, et Sul oleks vähemalt keskharidus, hea tervis, positiivne ellusuhtumine, teenindusvalmidus.

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tööõnnetuskindlustust
* konkurentsivõimelist palka
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* boonuse võimalust

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. märts 2009
Kuulutus sisestati:
24. märts 2009

UNIC Job on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meil on selles valdkonnas pikaajaline kogemus ja väga suur arv koostööpartnereid erinevate Norra hotellide ja restoranide näol. Meie kontor asub Tallinna kesklinnas ja Sa oled teretulnud meiega ühendust võtma. Võib olla oled just Sina järgmine UNICu töötaja!